PDA

View Full Version : Albanian / Shqip 1. Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e antarit tė ri!!!
 2. Informacion ku munde te shohesh ndeshje LIVE !
 3. Backup DM-500 bY energy01
 4. Vetėm Lajme tė reja Jo Chat!
 5. Dreambox - image, firmware, soft, etj.
 6. Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
 7. Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj
 8. Cardsharing - Vetėm Shkėmbime ose Linja Falas!
 9. IPTV Link dhe Informacione
 10. Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
 11. Ndryshimet & frekuencat e Fundit
 12. Jtag Pėr Aparate Tė ndryshėm
 13. TRING TV NE Eutelsat 16E ME FREKUENCA TE REJA
 14. New DGA HD te diskutohet ketu
 15. New Digitalb HD & Paketat tjera CMIMET!
 16. Openbox/SKYBox: Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.
 17. Vu+: Te Gjitha Modelet, Orgjinale-Klone, Software, Keys, etj.
 18. Dreambox -500 hd ferrari image
 19. New DM 500HD Ferrari Sim all images
 20. digialb hd